Pomoc - Szukaj - Lista Użytkowników - Kalendarz
Pełna wersja: Kupno szabli husarskiej
historycy.org > Forum > Archeologia i Rekonstrukcje historyczne > Targ
Beorn_1990
Witam serdecznie.

Na wstępnie pragnę przeprosić, że zamieszczam to pytanie w tym nie do końca odpowiednim dziale, ale nie znajduję odpowiedniejszego. Jeśli miejsce na tego typu pytania istnieje, wtedy gorąco proszę jakiegoś moderatora o przeniesienie/wskazanie. Jednak wielce wdzięczny będę za każdą pomoc

Do rzeczy...

Potrzebuję zakupić replikę szabli husarskiej, solidną, zdolną do treningu - uderzania w drewno, kapustę, albo inną szablę. Powiedzmy umiarkowanie zdobioną, z ładną i wytrzymałą pochwą.

Jest to pomyślane na prezent dla brata, na 30-ste urodziny. Spodziewam się ceny w granicach 1000-1200 zł i na tę wartość mam zebrany budżet. Oczywiście pewna płynność jest i na 10-20% droższe też się uda wyciułać.

Nieco pobieżnie przejrzałem wyniki googla i w sklepach z pierwszej strony nie znajduję dokładnie takiej, albo jest bez pochwy. A dodatkowo nie wiem nic o jakości wyrobu i opiniach o nim.

Tutaj pojawia się pytanie do Was drodzy forumowicze, pasjonaci i Zapaleńcy:
1) Kto dziś wykonuje takie szable i pochwy, albo posiada na stanie i jest spoza pierwszej strony wyników googla? Proszę o kontakt i polecenia.
2) Czy ten budżet jest racjonalny?
3) Czy w przypadku konieczności wykonania na zamówienie otrzymam ją w połowie kwietnia? (trochę ponad półtora miesiąca wydaje się niestety trochę krótko)

Będę bardzo wdzięczny za sugestie, reklamy, kontakty i wszelkie porady.

Pozdrawiam serdecznie.
Odrin
Na fejsbuku jest grupa: Rekonstruktorzy.
Tam pytaj
Theodorus
http://miecze.pl/13-xvii-xviii-wiek tanie smile.gif
To jest wersja bez grafik. Aby przejść do pełnej wersji forum kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Copyright © 2003 - 2005 Historycy.org
Kontakt: historycy@historycy.org