Pomoc - Szukaj - Lista Użytkowników - Kalendarz
Pełna wersja: Komornicy
historycy.org > Historia Polski > PO OKRĄGŁYM STOLE - DEMOKRACJA > Przemiany społeczne i gospodarcze
monx
Szykuje sie upanstwowienie komornikow.
Komornik bedzie od teraz zwykłym urzednikiem sadu z pensja 4,5 netto a jego zastepca 3 netto. Fajna w zwiazku z tym bedzie z pewnoscia motywacja takiego zastepcy do wykazywania sie aktywnoscia po płatnej aplikacji komorniczej powiedzmy w Warszawie z perspektywa ze znow go ktos standardowo psem poszczuje lub powita z siekiera albo na jakiejs praskiej melinie a z pensja rowna sredniej krajowej.

Skutkiem bedzie to ze skutecznosc egzekucji komorniczej szybciutko bedzie podobna jak skarbowej czyli w praktyce wyrok to bedzie jeszcze bardzo długa droga do sukcesu. A jak dłuznik bedzie sprytny to pozostanie sobie odpis wyroku w skore oprawic i powiesic w salonie.
Byłem pewny ze PIS rozwali wymiar sprawiedliwosci ale nie sadziłem ze na etapie egzekucji

Zabawa szykuje sie totalna bo ciekawe jak upanstwowia przykładowo takiego komornika z warszawskiej Woli ktory ma gdzies 150 pracownikow i 500 tysiecy spraw na biegu. W sadzie na Woli gdzie warunki pracy sa zenujace. A co jak kupił lokal na kancelarie? I jak wział przykładowo kredytow od cholery zakładajac ze dalej bedzie kosił 100- 200 patyków miesiecznie a nagle mu dochody spadna do 5 miesiecznie.

Bedzie zabawa


QUOTE
Szykuje sie upanstwowienie komornikow.
Komornik bedzie zwykłym

O co chodzi z tą ankietą?

Na co tam ma się odbywać głosowanie?
indigo
Sprawa jest jednak trochę bardziej skomplikowana - świat polskich komorników to świat naprawdę dużych pieniędzy - http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/...,0,1997549.html
To jest wersja bez grafik. Aby przejść do pełnej wersji forum kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Copyright © 2003 - 2005 Historycy.org
Kontakt: historycy@historycy.org