Pomoc - Szukaj - Lista Użytkowników - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam fotografika!
historycy.org > Biblioteka Cyfrowa Historycy.org > Katalog artykułów i stron historycznych > Zaprzyjaźnione strony > Archeoświat - archeoswiat.prv.pl
CHUFU
Witam!!

Jak zepewnie wiedza Ci, którzy śledzą forum dość uważnie, jestem webmasterem vortalu archeologicznego Archeoświat- Świat Archeologii. Otóż od września, gdy wznowie działalność po przerwie wakacyjnej chciałbym wprowadzić kilka nowych pomysłów w zycie- więcej an ten temat znajdziecie w dziale forum poświęconym właśnie temu serwisowi. Między innymi chciałbym umięscić kilka galerii- i tu jest problem- chciałbym publikowac teraz autorskie zdjęcia i całe galeria - jeżeli są tu jacyś fotograficy amatorzy czy też zawodowcy, którzy robiąfotki zabytkom archeologicznym, miastom średniowiecznym itp. to prosze o kontakt - trudny5@wp.pl

pozdrawiam
CHUFU
Fila
To znaczy mogłabym uzupełnić Twoje zbiory w dobre zdjątka z Egiptu, Grecji (Ateny, Kreta, Rodos).
Zainteresowany?
robertjanowski82
Czy coś prócz piwa za zdjęcia dostaniemy? W sumie fotografia to hobby. Ja i kilku znajomych jeździliśmy po polsce robiąc zdjęcia do kalendarzy, gazet. Tak więc spore zbiory mamy.
Musiał byś nam wypisać co chcesz i wtedy ewentualnie zobaczymy co mamy w zbiorach a co trzeba było by dorobić.

rolleyes.gif . rolleyes.gif
wysoki
QUOTE(robertjanowski82 @ 20/12/2015, 21:47)
Czy coś prócz piwa za zdjęcia dostaniemy? W sumie fotografia to hobby. Ja i kilku znajomych jeździliśmy po polsce robiąc zdjęcia do kalendarzy, gazet. Tak więc spore zbiory mamy. 
Musiał byś nam wypisać co chcesz i wtedy ewentualnie zobaczymy co mamy w zbiorach a co trzeba było by dorobić.

rolleyes.gif . rolleyes.gif
*

Problem polega na tym, że sam zainteresowany był ostatnio na forum w 2008 roku, a jak widzę ani podany przez niego link, ani wpisanie nazwy portalu w Google'a nie działa. Także musiałbyś się z nim próbować kontaktować przez podany w jego panelu mail.

To jest wersja bez grafik. Aby przejść do pełnej wersji forum kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Copyright © 2003 - 2005 Historycy.org
Kontakt: historycy@historycy.org