Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PIOTR GLINSKI, Oceny, opinie
     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.322
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 2/10/2012, 19:10 Quote Post

QUOTE(Bliźniak @ 2/10/2012, 19:03)
Która loża tego wskazała ;-) ?
*


Profesor został wybrany w demokratycznych wyborach wewnątrzpartyjnych. 130 działaczy PiSu głosowało przeciwko jego kandydaturze, zaś Jarosław Kaczyński i Adam Hofman za.
 
User is offline  PMMini Profile Post #31

     
Sarim
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 848
Nr użytkownika: 67.804

 
 
post 2/10/2012, 19:13 Quote Post

QUOTE(Bliźniak @ 2/10/2012, 19:03)
Przecież oczywistym jest że to, aby być w mediach przez chwilę. Bo to daje głosy w wyborach. Ludzie chętniej głosują na kogoś kogo znają. Takie prawa marketingu politycznego. Więc nie ma co pluć na PiS czy się dziwić
A do tego dodanie:
- my chcemy fachowców,
- w podtekście - obecny premier nie jest fachowcem,
- obecnego premiera trzeba zmienić

Swoją drogą ciekawe dlaczego on a nie jakiś inny kandydat. Która loża tego wskazała ;-) ?
*


Zapewne nie był to kandydat pożądany. Po prostu nikt inny nie chciał...
 
User is offline  PMMini Profile Post #32

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 2/10/2012, 19:20 Quote Post

Może podsumujmy, co dotąd jest w tym wątku. Profesor Gliński- jeszcze nic nie zrobił, praktycznie nikt nic o nim nie słyszał a już w/g niektórych tutaj jest (same cytaty):
-dureń
-palant
-ignorant
-nie zna podstaw zasad ustrojowych
-głupi
-osmiesza się
-jest randomem (?) co się stanie popychadłem i nawet temu nie zaprzecza
-celowo pogrywa, zeby zostać celebrytą i wystepować w tok szołach.
Powtarzam- facet nic jeszcze nie zrobił...
Niektórzy na tym forum naprawdę mają problemy...

Ten post był edytowany przez emigrant: 2/10/2012, 20:51
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.322
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 2/10/2012, 19:22 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 2/10/2012, 19:20)
Niektórzy na tym forum naprawdę mają problemy...
*


W sumie powinieneś to doskonale rozumieć, bo zanim się ukaże jakakolwiek pozycja w Bellonie to najbardziej wieszasz na niej psy.
 
User is offline  PMMini Profile Post #34

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 2/10/2012, 19:34 Quote Post

Nie będę ciągnął of topu. Jak masz coś do napisania a propos pozycji Bellony, to dawaj do odpowiednich wątków, tam odpowiem.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #35

     
Dołęga
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 26
Nr użytkownika: 74.145

Stopień akademicki: podpulkownik
Zawód: niedowiarek
 
 
post 2/10/2012, 20:14 Quote Post

Wiadomość z ostatniej chwili : Pawlak proponuje spotkanie z liderami PiS, SLD, Ruchu Palikota i SP ... Pachnie mi to premierem Pawlakiem ... czyli powtórka z 1992 roku tyle ,ze bez Tuska tylko przeciw Tuskowi confused1.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
georges
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 25
Nr użytkownika: 17.725

 
 
post 2/10/2012, 20:15 Quote Post

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem skąd ta konsternacja zapowiedzią konstruktywnego wotum nieufności ze strony PiS-u. W gruncie rzeczy od tego właśnie jest opozycja żeby krytykować stronę rządzącą i chyba każdy z nas zgodzi się, że taka krytyka jest jak najbardziej pożyteczna. Jest to gra polityczna i kandydatura prof. Glińskiego na stanowisko premiera jest jej elementem. To wszystko. Nie dajmy się ponieść emocjom. Przynajmniej do czasu wyborów parlamentarnych wink.gif
Swoją drogą, zawsze zastanawiałem się dlaczego kobiety są tak niedoreprezentowane w dyskusjach tego typu? wink.gif

Ten post był edytowany przez georges: 2/10/2012, 20:20
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 2/10/2012, 20:29 Quote Post

QUOTE(Andronikos @ 2/10/2012, 19:20)
Wracając do tematu - zdecydowanie popieram pomysł z rządem specjalistów, bo rządy partyjne są obecnie skompromitowane.

Wcale nie wróciłes do tematu. Bo tematem jest Gliński. Jaki on specjalista od rządzenia? Jakie ma do tego przygotowanie i kwalifikacje?
QUOTE(emigrant @ 2/10/2012, 20:20)
Może podsumujmy, co dotąd jest w tym wątku. Profesor Gliński- jeszcze nic nie zrobił, praktycznie nic o nim nie słyszał a już w/g niektóych tutaj jest (same cytaty):
-dureń
-palant
-ignorant
-nie zna podstaw zasad ustrojowych
-głupi
-osmiesza się
-jest randomem (?) co się stanie popychadłem i nawet temu nie zaprzecza
-celowo pogrywa, zeby zostać celebrytą i wystepować w tok szołach.
Powtarzam- facet nic jeszcze nie zrobił...
Niektórzy na tym forum naprawdę mają problemy...
*


No własnie facet nic nie zrobił, a zgłosił się na premiera. Jedyne co ma to poparcie Jara. No i jeszcze poplótł wczoraj trzy po trzy. Czyli palant itd.
Jakby miec sytuacje odwrotną: PO w opozycji wyskakuje z pomysłem rzadu technicznego, nie stara sie nawet o pozyskanie wiekszosci w sejmie czy poaprcia prezydenta i wskazuje Glińskiego, a ten plecie trzy po trzy, to też byłby palantem

Ten post był edytowany przez balum: 2/10/2012, 21:00
 
User is offline  PMMini Profile Post #38

     
Kamaz73
 

Pancerny Inseminator
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.187
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy
 
 
post 2/10/2012, 20:46 Quote Post

No cóż... sam profesor sprawił na mnie wrażenie pozytywne. Przystojny, inteligentny, rozważny i wygadany. Założenia które głosi wpisują go w walkę polityczną ale to ważne by uzasadnić swoją obecność i czyny które zamierza. To co mi się nie podobało to jego krytyka energii atomowej ale ... w sumie pozostawił pole do zmiany zdania więc nie jest to twarde stanowisko.
Ciekawa inicjatywa bez żadnej szansy na realizację. pozytywem może być to że może pojawi się nowy dyskurs polityczny bardziej skoncentrowany na faktycznych ważnych tematach dla Polski i Polaków.

Ja Balumie nie rozumiem takiej postawy która prezentujesz i obrażasz kogoś kogo zupełnie nie znasz... no ale to jedynie świadczy o Tobie a w zasadzie o Twoich opiekunach którzy Cię wychowali na tak postępującego.
 
User is offline  PMMini Profile Post #39

     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 2/10/2012, 20:51 Quote Post

Osobiście gościa nie poznałem. Poznałem jego wczorajszy wystep. Plótł androny. Jakbym ja wskoczył dziś pomysłem, że mam zostać premierem i jeszcze wykazał, ze nie ma pojęcia o podstawowych sprawach, za to wizje fantastyczne, to kim bym sie okazał? IMO palantem.
QUOTE
pozytywem może być to że może pojawi się nowy dyskurs polityczny bardziej skoncentrowany na faktycznych ważnych tematach dla Polski i Polaków

Alez ten dyskurs niustannie trwa. Poczytaj powazniejsze tytuły. Ino PiS postawił sie poza tym dyskursem na rzecz kondominów, zdradzonych o swicie, dwóch wybuchów itp ple ple. Ostanio nieco udaje, że jest w tym dyskursie. Nalezy docenic choc to.

Ten post był edytowany przez balum: 2/10/2012, 21:01
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
silent_hunter
 

Poczwórny Agent, Łowca Replikantów
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.056
Nr użytkownika: 11.971

Stopień akademicki: gramotny
Zawód: przodownik pracy
 
 
post 2/10/2012, 20:53 Quote Post

Dyskusja wielkimi krokami zbliża się ku zamknięciu. "Palant" ? To ma być ta konsktruktywna krytyka na poziomie poważnego forum??? Niestety miałem rację, nawet nie ma sensu prosić o cokolwiek i tak to trafia w próżnię, zacietrzewienie rulez...
Szansę na sensowny rozwój tej dyskusji oscylują w okolicy... zera. Gratuluję...

s_h
 
User is offline  PMMini Profile Post #41

     
Andronikos
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 796
Nr użytkownika: 67.214

Stopień akademicki: mgr
Zawód: mened¿er IT
 
 
post 2/10/2012, 21:33 Quote Post

QUOTE(balum @ 2/10/2012, 21:29)
QUOTE(Andronikos @ 2/10/2012, 19:20)
Wracając do tematu - zdecydowanie popieram pomysł z rządem specjalistów, bo rządy partyjne są obecnie skompromitowane.

Wcale nie wróciłes do tematu. Bo tematem jest Gliński. Jaki on specjalista od rządzenia? Jakie ma do tego przygotowanie i kwalifikacje?
*


A jakie ma kwalifikacje do rządzenia magister historii?
 
User is offline  PMMini Profile Post #42

     
wislak68
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 215
Nr użytkownika: 79.019

 
 
post 3/10/2012, 1:59 Quote Post

Profesor nie ma szans aby zostać premierem. I świadomość tego ma zarówno on jak i JK. Celem jest pozyskanie przez PiS trochę głosów w centrum. A do tego moim zdaniem profesor nadaje się całkiem dobrze. Lepszą kandydtaurą mogła by być tylko osoba Kleibera, ale myślę że on jest trzymany na późniejszą rozgrywkę. I bardzo słusznie. Mainstream przez chwilę będzie musiał trochę błota zarezerwować na Glińskiego, co siłą rzeczy stworzy więcej luzu dla planowanej inicjatywy legislacyjnej PiS. Z punktu widzenia taktycznego bardzo dobry ruch.

Ten post był edytowany przez wislak68: 3/10/2012, 2:02
 
User is offline  PMMini Profile Post #43

     
Marek Zak
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.880
Nr użytkownika: 72.286

Marek Zak
Stopień akademicki: mgr
Zawód: Korpomiś & Pisarz
 
 
post 3/10/2012, 7:55 Quote Post

QUOTE
[=wislak68]
Z punktu widzenia taktycznego bardzo dobry ruch.
/


Nie. na koniec dnia liczy sie, czy jest to sensowne posuniecie, czy robienie medialnego szumu. W tym przypadku wyłącznie to drugie.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
MGora78
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 577
Nr użytkownika: 62.918

 
 
post 3/10/2012, 10:20 Quote Post

QUOTE(Marek Zak @ 3/10/2012, 7:55)
Nie. na koniec dnia liczy sie, czy jest to sensowne posuniecie, czy robienie medialnego szumu. W tym przypadku wyłącznie to drugie.
*


Chyba, że Panu Prezesowi chodzi o to, aby Pan Profesor częściej i kosztem Adama Hofmana bywał w TV. Wtedy to może i być taktyczne posunięcie. Z pożytkiem dla PiSu dodajmy wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #45

6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej