Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
13 Strony « < 11 12 13 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wladyslaw Jagiellonczyk: brat Kazimierza III
     
Maglor
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.046
Nr użytkownika: 108.943

 
 
post 29/12/2022, 23:15 Quote Post

QUOTE(rapahandock @ 7/08/2019, 11:52)


* Pozwoliłem sobie dodać fasteki, których moim zdaniem brakowało w dotychczasowym sposobie tworzenie charakterów, a o których wspomniałem w odpowiednim wątku. Dodatkowo losowałem seksualność naszego Władysława. W losowaniu 1-100, gdzie 1 to absolutna heteroseksualność, a 100 to absolutna homoseksualność (a pechowa 13 to aseksualność) wypadło 90, a więc wychodzi na to, że Długosz miał rację  wink.gif
*

No właśnie nie bardzo. Raczej bi, ale nie będzie miał problemów żeby spółkować z kobietami, a nawet woleć to od chłopów. Ludzka seksualność tak się układa, że pełnych homoseksualnych to jakieś 2-3% albo i mniej. Iluś więcej bi w procentach, czyli jak on jest na 90 ze 100, a 100 to już całkiem homo, czyli wychodzi, że jest multimedialny, a najpewniej taki w stylu Henryka Walezego, czyli niezły lubieżnik, któremu bez różnicy co.
 
User is offline  PMMini Profile Post #181

     
rapahandock
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.377
Nr użytkownika: 78.749

Igor Moraczewski
Stopień akademicki: dr
Zawód: archiwista
 
 
post 30/12/2022, 13:51 Quote Post

No właśnie, że ma. Rozumiem zastrzeżenia, aczkolwiek moje odniesienie się do Długosza oznaczało tyle, że zgodnie z przekazem kronikarza do łoża Władysław będzie brał mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że nie zawitają tam również kobiety. Będzie on typowym bi.
Moja interpretacja wyniku losowania opiera się o dane WHO, która odsetek mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami uznaje 16%. Skoro więc się 90 się mieści w przedziale 85-100, to będziemy mówili o biseksualności.
Inną kwestią od pociągu seksualnego jest to, czy będzie się go spełniać. Na ten przykład osoba o dużym przywiązaniu do zasad i konwenansów lub o niskiej otwartości na kwestie seksu będą robić to tak jak ksiądz nakaże. Nasz Władek to z kolei osoba o bardzo wysokiej niekonwencjonalności i erotofilii, więc możemy się spodziewać, że będzie miał kochanków. Kochanki pewnie też. Równocześnie ma wysoką sumienność, więc do alkowy swojej królowej też będzie zaglądać.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #182

     
Maglor
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.046
Nr użytkownika: 108.943

 
 
post 30/12/2022, 15:40 Quote Post

QUOTE(rapahandock @ 30/12/2022, 13:51)
Skoro więc się 90 się mieści w przedziale 85-100, to będziemy mówili o biseksualności.
Inną kwestią od pociągu seksualnego jest to, czy będzie się go spełniać. Na ten przykład osoba o dużym przywiązaniu do zasad i konwenansów lub o niskiej otwartości na kwestie seksu będą robić to tak jak ksiądz nakaże. Nasz Władek to z kolei osoba o bardzo wysokiej niekonwencjonalności i erotofilii, więc możemy się spodziewać, że będzie miał kochanków. Kochanki pewnie też. Równocześnie ma wysoką sumienność, więc do alkowy swojej królowej też będzie zaglądać.
*


No właśnie to miałem na myśli z tym 85-100 przedziałem, a on jest 90, czyli nie będzie się niewiastami brzydził. Z tego co potem napisałeś o lubieżności jaką mu wylosowano, to wynika, że będzie raczej jak Henryk Walezy w tych kwestiach smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #183

     
rapahandock
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.377
Nr użytkownika: 78.749

Igor Moraczewski
Stopień akademicki: dr
Zawód: archiwista
 
 
post 31/12/2022, 0:08 Quote Post

Walezemu to bardziej opozycja domalowała obraz lubieżnika, ale mniejsza z tym. Powiedz mi raczej, jak zapatrujesz się na politykę Jagiellończyka?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #184

13 Strony « < 11 12 13 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej